Türkiye Basketbol 2. Ligi A grubunda mücadele eden Bursa temsilcisi Gemlik Basketbol 4. hafta da mücadele edeceği Merkez Efendi Belediye müsabakası için Denizli’ye gidiyor.
 
Bursa temsilcisi Türkiye Basketbol 2. Ligi 3. haftasında kendi evinde Kocaeli Büyük şehir belediyeyi 68-63 yenerek, ligde çıkışına devam etmek istiyor. Hafta içi yaptığı çalışmalarda neşeler ve moraller yerinde 4. Hafta deplasmanda mücadele edecekleri Merkez Efendi müsabakasına kilitlendiler.
 
Gemlik Basketbol adına açıklama yapan Genel Menajer Yahya Gümüş;” Türkiye Basketbol 2. Liginde Bursa ilini temsil eden tek takım olarak zorlu bir lig maratonunun ilk haftasını bay geçtik. 2. hafta İzmir’de oynadığımız Bornova Belediye müsabakasında lige yenilerek başladık. Bu süreçten erken toparlandık ve  Kocaeli Kağıt Spor’u 68-63 yendik. 16 Kasım Cuma günü oynayacağımız Merkez Efendi Belediyesi müsabaka hazırlıkları aralıksız devam ediyoruz. Önümüzde kolay müsabaka yok, teknik ekibimiz ve oyuncularımızla bu zorlu serüvende çok çalışarak hak ettiğimiz yere geleceğiz.” dedi.
 
Gemlik Basketbol 4. hafta oynayacağı Merkez Efendi belediye müsabakası için 15 Kasım 2018 Perşembe günü Denizli’ye gidiyor. Denizli’de yapacağı son antrenman sonrası 16 Kasım 2018 Cuma günü saat 18:00 ‘de Pamukkale Üniversitesi Spor Salon’unda yapacağı müsabaka saatini bekleyecek.